Data & czas Miejsce Proxima Bilety 35/40/45/99 PLN Sprzedaż biletów goingapp.pl Linki Wydarzenie na Facebooku

Agencja Will Be Fine oraz klub Proxima zapraszają na koncert Young Igiego promujący jego najnowszy album – Konfetti! Przed Igore wystąpi Kukon, którego koncert będzie częścią trasy „Piękny Ból Tour”, a także specjalnie zaproszeni goście.

ALBUM W WERSJI FIZYCZNEJ: https://tinyurl.com/y88kqzzp
ALBUM W WERSJ CYFROWEJ: https://mymusicpl.lnk.to/Konfetti

Przed Igore wystąpi Kukon, którego koncert jest częścią trasy „Piękny Ból Tour”.

www.youngigi.pl

Bilety: I pula 35zł, II pula: 40zł, III Pula/ w dniu koncertu: 45zl
➡️ Online – Going.
➡️ Bilety VIP Young Igi 99zł

https://goingapp.pl/evt/1961579/young-igi-warszawa-konfetti-tour-kukon-piekny-bol
_________
Bilety VIP Young IGI:
– Wejście bez kolejki
– Meet & Greet z Young Igim
– Możliwość zrobienia zdjęcia
– Plakat A3 z autografem

Young Igi – to jeden z najciekawszych autotune’ów w Polsce. Wleciał w 2017 bez wsparcia wielkich wytwórni i szybko zaczął wykręcać miliony wyświetleń. Ten zaledwie 18 letni chłopak przyciąga na swoje koncerty setki osób, a rozpoczęta w grudniu trasa Buzi Tour miała swój finał w wyprzedanej warszawskiej proximie. Jego artystyczny sukces przedstawia się również w milionowych odsłonach na platformie YouTube i licznych kolaboracjach z czołowką polskiej sceny hip-hopowej. Ten rok to rok Młodego Igora!

Kukon / Piękny Ból Tour

Kuba sam siebie określa jako outsidera polskiej sceny muzycznej, nie skupiając się na współpracy z innymi Artystami. Większy nacisk kładzie na poszukiwaniu swojego, unikatowego stylu. Utwory znajdujące się na płycie mają łącznie kilka milionów wyświetleń. Piękny Ból to album który mimo kontrastu brzmieniowego jest spójny. Płytę promują trzy klipy m.in.: „Ostatni Bal” czy „Porsche”. ” Piękny Ból” to album na którym znajduje się 10 utworów opowiadających o życiu, problemach,przemyśleniach czy też miłosnych rozterkach Kukona. Jeśli lubisz nowości w muzyce to Kukon jest idealną pozycją dla Ciebie.

Wstęp na teren imprezy mają wyłącznie osoby, które skończył w dniu imprezy 14 lat. Osoby nieletnie mające w dniu koncertu skończone 16 lat mogą przebywać na terenie imprezy za pisemną zgodą prawnego opiekuna (wzór poniżej). Osoby nieletnie poniżej 16 roku życia, poza zgodą opiekunów, zobowiązane są przebywać w towarzystwie osoby dorosłej.

Wzór zgody opiekuna: https://tinyurl.com/yd4u7f37