Data & czas Miejsce Proxima Bilety 80 PLN Rozpiska Otwarcie klubu - 18:30
Start -19:30
Sprzedaż biletów knockoutprod.net Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA!!!
KONCERT PRZENIESIONY
WKRÓTCE NOWY TERMIN!

Knock Out Productions prezentuje koncert Igorrr w kwietniu 2020 roku!

Gautier Serre, znany pod pseudonimem Igorrr, wystąpi 17 kwietnia 2020 roku w warszawskim klubie Proxima. Muzyk przyjedzie do Polski, aby promować niedawno zapowiedziany album „Spirituality and Distortion” (2020, Metal Blade Records).

Bilety na koncert są już dostępne na:
🎟 https://sklep.knockoutprod.net

[PL] Uwaga! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz eventim.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and eventim.pl.

🎵 IGORRR (Francja) breakcore, elektronika, metal:

Nazwa Igorrr to wizja genialnie szalonego Francuza Gautiera Serre. Przez lata realizowana przez niego samodzielnie, a od 2017 roku funkcjonująca w czteroosobowej formacji z Gautierem odpowiadającym za kompozycje, programowanie i wokale. Pozostała trójka członków kapeli to wokaliści Laure Le Prunenec i Laurent Lunoir oraz bębniarz Sylvain Bouvier. Igorrr nagrywa dla jednoznacznie kojarzącej się z metalem wytwórni Metal Blade, ale metal bynajmniej nie wyczerpuje palety dźwięków tworzonej przez Francuza.

Gautier przyznaje się do inspiracji muzyką klasyczną, trip hopem, hip-hopem, death i black metalem, djentem, industrialem, czy tradycyjną muzyką z Bałkanów. Jak sam mówi: „Chcę po prostu tworzyć muzykę, którą kocham, bez zastanawiania się, czy jest ona zbyt skomplikowana albo zbyt odległa od tego, co lubią ludzie”. Nie uznaje granic. Dla niego proces tworzenia to coś na kształt wielkiej imprezy, na której stawili się fani przeróżnych gatunków muzyki. Świetnie oddaje to, chociażby tytuł wydanego w 2017 roku albumu „Savage Sinusoid”, którym Serre rozpoczął współpracę z Metal Blade. Gościnnie pojawił się Travis Ryan z Cattle Decapitation.

▶ https://igorrr.com/
▶ https://www.facebook.com/IgorrrBarrroque/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=vS7X5nuvjHo

🎵 AUTHOR & PUNISHER (USA) industrial, drone, metal:

Wizjoner industrialnego metalu – napisała o nim wytwórnia. Phil Anselmo, producent albumu „Melk En Honig” z 2015 roku, był mniej finezyjny i powiedział o muzyce Tristana Shone’a krótko: „Fucking Perfect”. Tristan, z zawodu wyuczonego inżynier mechanik, który studiował także rzeźbę, tworzy od 2004 roku jako Author & Punisher.

Author & Punisher to coś więcej niż tylko nagrywanie i wykonywanie muzyki. Pochodzący ze słonecznego San Diego Tristan, tworzy nie tylko utwory, lecz również instrumenty, z których wydobywa dźwięki. Instrumentarium przypomina trochę wizytę w muzeum techniki albo w opuszczonej hucie, a kompozycje są rytmiczne, surowe, odhumanizowane i wzmocnione silnymi akcentami zaczerpniętymi z ekstremalnego metalu. Doom, death, a nawet black metalu. Prestiżowy „Wire” w odniesieniu do twórczości Tristana Shone’a użył nawet określenia „special brand of doom metal”.

Mniejsza o etykietki. Pewne jest to, że Author & Punisher gra w swojej własnej lidze. Także, jeśli chodzi o występy na żywo, które, jak muzyka z płyt, są agresywne, intensywne i laserowo wręcz precyzyjne.

„Potrzebujemy agresywnej muzyki, aby dać ludziom agresywny przekaz” – uważa Tristan. Artysta, który w sposób wyjątkowy wykorzystuje maszyny.

▶ http://www.tristanshone.com/
▶ https://www.facebook.com/AuthorandPunisher/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=1UR3YjktJYI

🎵 OTTO VON SCHIRACH (USA) breakcore, hip-hop, metal:

Otto Von Schirach to pół-Kubańczyk, pół-Niemiec urodzony w kubańskiej dzielnicy Miami w 1978 roku. Od dziecka oddziaływała na niego muzyka kubańska, rap w wersji gangsta, a także dźwięki elektroniczne. Do tego babcia praktykowała magię, dzięki czemu Otto szybko dowiedział się o świecie nadrealnym. Do poznanych wcześniej dźwięków z czasem doszedł, chociażby noise i gore grind (a także kiepskie horrory i filmy porno), co z czasem wpłynęło na styl muzyki tworzonej przez Von Schiracha.

Tworzyć zaczął na poważnie w połowie lat 90., gdy kupił pierwszy automat perkusyjny. Otto szybko doczekał się uznania dla swojej mocno pokręconej twórczości. Wyrazem tegoż był również kontrakt z wytwórnią Ipecac, której jednym z właścicieli jest Mike Patton, czy gościnny udział na płycie legendarnych Skinny Puppy. Występy Otto prawdziwa jazda bez trzymanki, gdzie jest miejsce i na hip-hop, i na death metal, i na odjechaną elektronikę. Oprócz wrażeń słuchowych można liczyć też na wzrokowe, bo koncerty wzbogacane są o ciekawe wizualizacje.

▶ https://www.facebook.com/ottovonschirach/
▶ https://www.youtube.com/watch?v=HX2Oz2xkRzc

Zagrają:
IGORRR (Francja) breakcore, elektronika, metal
+
Author & Punisher (USA) industrial, drone, metal
Otto Von Schirach (USA) breakcore, hip-hop, metal

Kiedy: 17 kwietnia (piątek) 2020
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
🎟 https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod