Data & czas Miejsce Proxima Bilety 69 zł (przedsprzedaż) // 80 zł (w dniu koncertu) Rozpiska 19:00 - wejście
19:30 - spookyghostboy
20:30 - Cavetown
*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie
Sprzedaż biletów livenation.pl
media markt, saturn
Linki Wydarzenie na Facebooku

Live Nation zaprasza na koncert Cavetown! Młody muzyk wystąpi 15 sierpnia w Warszawie.

Uwaga! W związku z ogromnym zainteresowaniem, koncert Cavetown zostaje przeniesiony z Hydrozagadki do Proximy!

Robin Skinner mimo młodego wieku (20 lat!) ma na swoim koncie już 4 albumy. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzykę ma w genach – jego ojciec jest flecistą i głową wydziału muzyki na Uniwersytecie Cambridge.

Jego ostatni album, „Lemon Boy”, ukazał się w 2018 roku. Skinner tworzy swoją muzykę samodzielnie, jak sam podkreśla – w swojej sypialni. Na płycie znajdziemy bardzo prawdziwe i osobiste teksty, o których ciężko opowiadać mu w inny sposób niż poprzez muzykę. Wierzy, że w ten sposób może dotrzeć do ludzi, którzy czują podobnie. Tytułowy utwór z nowego albumu ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtubie! Jego muzykę można opisać jako folk-pop, ale na „Lemon Boy” znajdziemy tez elementy elektroniki.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX

Bilety