Data & czas Miejsce Palladium Bilety 44/48 PLN Rozpiska Czas trwania: 65 min. bez przerwy Sprzedaż biletów bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl ewejsciowki.pl kupbilecik.pl

Drodzy Klienci,
spektakl „Kopciuszek” planowany na 23.05.2021 został przełożony na 19.09.2021 godz. 11:00. Bilety zachowują ważność bez konieczności ich wymiany.

pozdrawiamy,
Zespół Palladium

SPEKTAKL PRZEŁOŻONY Z 31.05.2020 I 29.11.2020, 23.05.2021

„Kopciuszek” bajka baletowa z muzyką Sergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych.

Opowieść o ,,Kopciuszku’’ czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.

…za górami za lasami…
…dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka…
…Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie…

Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.

,,Kopciuszek” nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu ! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia.

Bilety