Date & time Venue Hybrydy Tickets 45/55 PLN Lineup Start: 20:00
Wejście: 19:00
Ticket distribution bileteria palladium ebilet.pl goout.net ticketclub.pl Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

odbędzie się 21 października w Warszawie

Jubileuszowa edycja to powrót zespołu Made in Warsaw do klubu Hybrydy. To także okazja do spotkania z purpurową magią i wieloma wspaniałymi muzykami i wokalistami.

Ultramelodyjne riffy gitarowe, przesterowane organy Hammonda, moc i energia sekcji rytmicznej, charyzmatyczny wokal – to wszystko charakteryzowało Deep Purple w latach 70. Powracamy do tego klimatu, oddając hołd niczym nieskrępowanej wolności artystycznej tamtych lat.

Jak zwykle przygotowaliśmy multum niespodzianek repertuarowych. Pojawią się utwory, których na próżno szukać w setlistach koncertowych Deep Purple. Za to obowiązkowe klasyki -wśród nich Black Night, Hush, czy Smoke on the water – zyskają nowe odcienie dzięki udziałowi gości specjalnych. Na scenie Hybdryd pojawią się m.in. Grzegorz Kupczyk (CETI), Andrzej Zieliński (Skaldowie), Krzysztof Sokołowski (Nocny Kochanek) czy Sierściu (4szmery) – informacje o kolejnych gościach podajemy na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku.

Dla słuchaczy mamy także jubileuszową niespodziankę – na koncercie swoją premierę będzie miał utwór „Chory Sen”, autorska kompozycja nagrana specjalnie na tę okazję.

Zapowiada się więc tradycyjnie „Purpurowa Noc” w najlepszym wydaniu!

bilety ebilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/memorial-jona-lorda/

Bilety