Date & time Venue Palladium Lineup 19:00 wejście
20:00 Harper
21:00 Thundercat
Ticket distribution
Alter Sklep
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Jedna z najbardziej kreatywnych postaci w muzycznym świecie i podwójny zdobywca Grammy zagra w Warszawie! Thundercat! 11 kwietnia 2022, Warszawa, Palladium!
Thundercat to obecnie jeden z najważniejszych artystów labelu Brainfeeder, który w ubiegłym roku za czwarty w karierze album otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Progressive R&B Album. Płyta „It Is What It Is” to przegląd współpracy z muzycznym topem artystów – Childish Gambino, Kamasi Washington, BADBADNOTGOOD czy Ty Dolla $ign. Album został wyprodukowany przez Thundercata i Flying Lotusa.

Wśród sukcesów artysty, oprócz największych festiwali, trasy z Andersonem.Paakiem czy duetu z Arianą Grande, jest też zaproszenie przez legendarną jazzową instytucję, Blue Note w Nowym Jorku, do serii koncertów w gronie najważniejszych postaci jazzu.

Thundercat współdziałał przy jednym z najważniejszych hip-hopowych albumów obecnych czasów – „To Pimp A Butterfly” Kendricka Lamara. W 2018 roku wraz z Flying Lotusem skomponował muzykę do jednego z odcinków „Atlanty”, serii tworzonej przez Donalda Glovera, która otrzymała m.in. Złoty Glob i Emmy Award. Niekończąca się lista sukcesów Thundercata to podsumowanie lat ciężkiej pracy nad ogromnym talentem i bezgranicznej kreatywności.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 30 września 2021 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 1 października 2021 o 10:00. W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Bilety
www.altersklep.pl/sklep.php