Date & time Venue Palladium Tickets 90-110 PLN Lineup Czas trwania: 120 min. Tickets Moved Ticket distribution bileteria palladium biletyna.pl ebilet.pl ewejsciowki.pl goout.net kupbilecik.pl Links GoOut link

Szanowni Państwo,
w związku z obecną sytuacją w kraju, spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” z dnia 06.04.2020 zostanie przełożony na nowy termin. Bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich nigdzie wymieniać.
Ponieważ przy zmianie daty wydarzenia musimy wziąć pod uwagę kilka zmiennych czynników nie jest to proces łatwy, a tym bardziej natychmiastowy.
Pragniemy również Państwa uspokoić, że w przypadku gdyby nowy termin nie był terminem dogodnym, można zwrócić bilety
w miejscu ich zakupu.
Prosimy o chwilę cierpliwości 🙂

BOW
PALLADIUM

Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów , w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia.
Brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć czy doświadczenie w tych sprawach!
OBSADA: Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Magdalena Margulewicz, Jakub Przebindowski
TWÓRCY: tekst: Zbigniew Książek
Muzyka: Jakub Przebindowski
Kostiumy: Anna Czyż

Bilety