Date & time Venue Proxima Tickets 95 zł (przedsprzedaż) / 110 zł (w dniu koncertu) Lineup 19:00 – wejście
20:00 – start koncertu
Ticket distribution biletomat.pl ebilet.pl
empik
goingapp.pl
media markt, saturn
ticketmaster.pl
www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie)
www.empikbilety.pl
Links Facebook Event

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 26 kwietnia o godzinie 10:00.

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge’owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

„Somebody’s Knocking” to najnowszy album Lanegana, którego premiera planowana jest na 18 października. Właśnie ukazał się pierwszy singiel z płyty – „Stitch It Up”.

https://www.youtube.com/watch?v=vuW0KLUYCQg

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Bilety