Date & time Venue Palladium Tickets 170 PLN Tickets Cancelled Ticket distribution bileteria palladium goout.net kupbilecik.pl

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście “tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na “Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym! Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał! Obsada (wymiennie): Bill – Artur Barciś / Waldemar Obłoza Leon – Kacper Kuszewski / Krzysztof Wieszczek Justine – Aneta Zając / Urszula Dębska Autor: Norm Foster Tłumaczenie: Mirosław Połatyński Reżyseria: Artur Barciś Produkcja i Organizator: Impulsive Art Muzyka: Ygor Przebindowski Scenografia: Magdalena Michalska Kostiumy: Cynthia Kaszyńska oraz Cynthia Kuźniak.

Premiera galowa spektaklu. Na scenie wystąpią Artur Barciś, Krzysztof Wieszczek oraz Urszula Dębska. Po spektaklu zapraszamy na bankiet. Zapraszamy również do zakupu biletów na premierę galową drugiej obsady – już 28 lutego 2020 r. w Teatrze Palladium. Wystąpią: Waldemar Obłoza, Kacper Kuszewski oraz Aneta Zając. Po spektaklu również zapraszamy na bankiet.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/43376/Warszawa/Lista+m%C4%99skich+%C5%BCycze%C5%84/

Bilety