Date & time Venue Palladium Ticket distribution livenation.pl ticketmaster.pl Links Facebook Event

Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce!

2 listopada 2021 – Warszawa, klub Proxima
3 listopada 2021 – Kraków, klub Kwadrat

Koncerty Larkin Poe zaplanowane na 28 lutego w Krakowie i 1 marca w Warszawie 2021 roku zostały przełożone na 2 (Warszawa) i 3 (Kraków) listopada 2021. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Larkin Poe shows due to take place on February 28 in Cracow and March 1 in Warsaw 2021 have been rescheduled to November 2 (Warsaw) and 3 (Cracow), 2021. All tickets will be valid for the new dates so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do GRAMMY® za swój przedostatni, wysoko notowany album i koncertował na całym świecie – od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory.
Zespół ponownie wcielił się w rolę producenta albumu, który zostanie wydany w ich własnej wytwórni Tricki-Woo Records. SELF MADE MAN ujrzy światło dzienne 1 maja 2020. Multiinstrumentalny siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell, pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Ich muzyka i przekaz w stronę niezbadanych terenów, zainspirowany epickimi podróżami po całym świecie, ciągle ma w sobie korzenie pochodzące z uwielbianej przez nie południowej części USA. Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” po radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty są przepełnione połączeniem tradycji z inwencją i wyjątkową umiejętnością Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.
Polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowy album w wersji live aż dwukrotnie. W 2021 roku Larkin Poe odwiedzą dwa polskie miasta w ramach swoj