Date & time Venue Hybrydy Tickets 30 PLN Lineup Bramki - 19:00
The Option - 19:45
Chemia - 20:30
Ticket distribution ebilet.pl Links Facebook Event

Koncert jest częścią międzynarodowej trasy Chemii – The Modern Times Tour.

W trakcie koncertu zaprezentujemy Wam nasze najnowsze numery z nadchodzącej płyty, ale tym razem, pozwolimy sobie na trochę więcej. Będziecie pierwsi, którzy to usłyszą! 🙂

Bramki – 19:00
The Option – 19:45
Chemia – 20:30

Bilety:
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/chemia/

Po 4 latach przerwy zespół Chemia zapowiada wydanie nowego krążka i rusza w międzynarodową trasę z jednym koncertem w Polsce. Trasa obejmuje koncerty i festiwale między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Ukrainie. Na koncertach będzie można usłyszeć utwory z najnowszej płyty, która pojawi się wiosną 2020.

Nazwa trasy “Modern Times” to również tytuł pierwszego singla, który będzie miał swoją premierę wczesną jesienią.

O zespole Chemia:
Chemia w swoim dorobku ma 3 płyty, wiele tras krajowych i zagranicznych, supporty przed największymi gwiazdami miedzy innymi Deep Purple, Metallica, Guns’n’Roses oraz wiele nagród, czy najwyższych notowań singli w rozgłośniach rockowych.

Po powrocie do składu frontmana Łukasza Drapały, zespół przeszedł kilka zmian w składzie – do grupy dołączył Maciek „Papay” Papalski na gitarze oraz wirtuoz gitary basowej Błażej Chochorowski. Nowa twarz i brzmienie zespołu pojawiło się najpierw na Woodstock Ukraine Festival, w wyniku czego nagrano nową wersję utworu Hero w języku ukraińskim. Ponad 100 stacji radiowych na Ukrainie zagrało ten utwór w dniu jego premiery. W efekcie Chemia nagrała już trzy utwory w języku ukraińskim i prezentuje je jako gość specjalny trasy Hello zespołu Antytila, jednej z największych gwiazd rockowej sceny Ukrainy.

“Chemia” znów jest między nami – mówi Wojtek Balczun, lider i założyciel zespołu – Naszym celem – podobnie jak w przypadku najlepszych alchemików – jest próba stworzenia czegoś innego, nowego i wyjątkowego”.

Skład zespołu
Łukasz „Luke” Drapała – wokal
Wojtek „W” Balczun – gitara
Maciek „Papay” Papalski – gitara
Błażej Chochorowski – bas
Adam Kram – perkusja

THE OPTION

“Mimo że jest nas tylko trójka, to swoją energią i chwytliwymi piosenkami zawsze rozkręcamy każdą imprezę. Powstaliśmy w 2011, ale w obecnej formie gramy od początku 2019 roku. Stałym elementem jest lider: wokalista, gitarzysta, naczelny tekściarz i kompozytor Tomasz Orzechowski. Kobieta jest u nas przy garach, bo na perkusji od 2016 roku gra Sandra Dzierzęcka. Od niedawna na basie gra, śpiewa i robi dużo zamieszania na scenie najnowszy nabytek, czyli Piotr Olczyk. Wszyscy jesteśmy z Warszawy – tutaj żyjemy, pracujemy i robimy sporo hałasu. Śpiewamy o tym, co dotyczy nie tylko nas, ale wielu młodych ludzi: w tekstach wspominamy zawody miłosne, duże imprezy, abstrakcyjne wydarzenia oraz amerykańskie lotnisko LAX. Fascynuje nas kontakt z publicznością, porywanie jej do wspólnej zabawy oraz sprawianie, by wszyscy pod sceną poczuli się jak bohater niejednej amerykańskiej komedii młodzieżowej. The Option to najlepsza opcja!”